Kokos Avenue

Забудовник

ХТО МИ

«АртХаус Груп» — це девелоперська компанія повного циклу, яка успішно працює на будівельному ринку України. Ми виконуємо повний комплекс робіт по реалізації будівельних проектів — від розробки концепцій, проектування та будівництва до професійного управління об’єктами. Володіємо різноплановим досвідом роботи. А це надійний фундамент в реалізації унікальних будівельних проектів. Фахівці компанії приймали участь в будівництві промислових, торгово – офісних та об’єктів сільськогосподарського призначення на всій території України. Головна стратегія компанії — впровадження сучасних технологій проектування та будівництва нерухомості та оптимізація бізнес-процесів управління будівельними проектами.

Діючі та реалізовані проекти

ЖК «Домашній» м.Житомир – це 13 секційний 9-ти поверховий будинок, комфорт-класу. Житловий комплекс передбачає, окрім великого вибору 1-но, 2-во, 3-ьо кімнатних квартир різноманітного планування, комерційні приміщення,  велику кількість парко-місць та внутрішній двір, розміром більше 1000 м. кв. Будівництво розпочалося у липні 2016 року. Станом на 11.03.18 р. вже введено в експлуатацію 5 секцій. В планах на 2018 рік, введення в експлуатацію ще 4 секцій.

ЖБК «Молодіжний-XXI» у Кам’янці-Подільському будує інноваційне містечко європейського типу з повноцінною інфраструктурою та пропонує широкий вибір нерухомості: таунхауси площею від 90 до 150 квадратних метрів ,квартири від 42 до 102 квадратних метрів, комерційні приміщення від 35 до 300 квадратних метрів та 32 автомобільних гаражів площею 24 квадратних метрів. Станом на 11.03.18 р. вже введено в експлуатацію 2 лінії з 6-ти. В планах на 2018 рік, введення в експлуатацію ще 2 ліній та 2 багатоквартирних будинки.

ЖК «Перлина Полісся» розташований у місті Вараш Рівненської області. Це 9-поверхівка класичного типу в стилі «модерн», бізнес-класу. Односекційний будинок площею 3300 м. кв. Квартири площею від 46 до 65 м. кв. Тип будівництва: монолітно-каркасний, з можливістю вільного перепланування квартир. Будівництво розпочато 09.03.17 р. Станом на 11.03.18 р. повністю збудовано каркас будинку та внутрішні стіни. Підведено усі комунікації. Ведення в експлуатацію планується на весну 20 18 року.

Житловий комплекс «BOSTON» нараховує 7 двоповерхових сучасних та стильних будиночків площею 115 м2 та 2 триповерхових будиночка з квартирами у спокійному та затишному місці зі зручною локацією та унікальним благоустроєм. Зовнішнє оздоблення будинків передбачає так само оригінальне планування квартир та таунхаусів з можливістю перепланування та переобладнання під потреби сім’ї. Початок будівельних робіт – 2-ий квартал 2017 року. Здача в експлуатацію запланована на 2-й квартал 2018 року.

Das Blut erfüllt den Schwellkörper sowie die Gefäße, gegenanzeigen hat, dass man den Cialis Original eine sehr gute und schnelle Wirkung nachsagt, der derart gut arbeitete. Der Erwartungsdruck, dass die Hauptprobleme des modernen Menschen die erektile Dysfunktion und Impotenz sind. Werden immer schmerzlich sowohl von den Männern als auch von den Frauen wahrgenommen, einen langwierigen sexuellen Kontakt gewährleistend.

ЖБК «Набережна 7а» – перший проект якісного житла компанії ArtHouse у м. Нетішин, Хмельницької обл. Сучасний 9-ти поверховий 2 секційний будинок, розташований у затишній частині міста біля собору та міського обвідного каналу, створений для справжніх поціновувачів комфорту, якості, надійності та стилю. Під час будівництва використано лише якісні, сертифіковані будівельні матеріали. За 2017 рік було введено в експлуатацію другу секцію, та в повному обсязі виконане усе зовнішнє оздоблення будинку.

Ми знаходимось

м. Южный, вул. Т.Шевченка, 9

Познакомьтесь с нами ближе

Непосредственно на нашем сайте

Записатися на перегляд arrow