Житловий комплекс

Про проект

ЖК “КОКОС Авеню” – це топовий проект, що об’єднав у собі досвід попередніх ЖК, комфортні рішення у плануваннях квартир та якісні, перевірені матеріали та технології будівництва, а сучасний дизайн та зонування території надасть одночасно неперевершене відчуття стилю та комфорту, простору та затишку.
Житловий комплекс, закритого типу, розташується на ділянці 3,2 га на відстані 400 метрів до моря передбачає будівництво 60 000 кв. м. житлової площі. Секції в комплексі будуть нараховувати від 6 до 16 поверхів. Площа квартир складе 28-170 м². Планується вбудований паркінг, різноманітні об’єкти комерційної нерухомості на перших поверхах. На території розташується супермаркет, дошкільний навчальний заклад, відділення банків, фітнес-центр та багато іншого. Інфраструктура передбачає кілька дитячих і спортивних майданчиків, зони відпочинку. Планується також універсальний спортивний комплекс.
Станом на 11.03.18 р. вже збудовано 5 з 7-ми поверхів перших трьох секцій. В планах на 2018 рік, введення в експлуатацію 3-ьох секцій та початок будівництва ще 2-ох.

Місцерозташування

Комплекс ЖК “КОКОС АВЕНЮ” знаходиться в місті Южне, Одеської області, яке розташоване на північно-західному узбережжі Чорного моря, в 35 км від Одеси. В 10 км до сходу від міста знаходиться курорт і виноградники Коблево.
Фактично місто ділиться на кілька кластерів, промислові потужності, які складають 65% промисловості в Одеській області, винесені далеко за межі міста. Жила зона міста компактно сформована в чотирьох мікрорайонах, що створює зручності при обслуговуванні та благоустрою. У місті значного кількості зелених зон, find a bride спортивних та дитячих майданчиків, що створює додатковий комфорт для мешканців. Місто 17 років очолює рейтинги серед усіх міст України за мінімальним рівнем безробіття, максимальний рівень середньої заробітної плати, рівень народжуваності, тривалості життя (дані взяті з Держукрстату). Середньоденна температура становить 11 градусів тепла, що робить місто одним з найтепліших в Україні. М. Южне має велике чисте узбережжя, на якому і розташовується ЖК «КОКОС АВЕНЮ». Інфраструктура міста на даний момент представлена 4 школами, 5-ма садочками та центрами дитячого дозвілля, спортивно-оздоровчим комплексом «Олімп», санаторієм «Портовик», ТЦ «Плаза», рядом супермаркетів АТБ, «Копійка», а також кількома закладами ресторанно-відпочинкового характеру.
Варто зазначити, що згідно генплану міста, неподалік від комплексу, буде здійснюватись будівництво  двоповерхової школи та садочку, також нашою компанією заплановано будівництво ТЦ «КОКОШОП» , який буде розташовуватись неподалік ЖК «КОКОС АВЕНЮ». Будівництво ТЦ «КОКОШОП» має бути завершене наприкінці 2019 року.

Проект. Загальна інформація

ЖК “КОКОС Авеню” – сучасний житловий комплекс, спроектований за усіма нормами будівництва, що передбачає зручне зонування місць відпочинку та руху автомобілів. Це надає можливість майбутнім мешканцям відчути усі переваги життя у сучасному житловому комплексі європейського рівня, а саме максимальний комфорт, безпеку та зручність. Використовуючи досвід попередніх ЖК, компанія забудовник ТОВ «Артхаус Южне» здійснила ряд комфортних рішень у плануваннях квартир використовуючи якісні, перевірені матеріали та технології будівництва, а також сучасний дизайн та зонування території, який надасть одночасно неперевершене відчуття стилю та комфорту, простору та затишку.
Проектні роботи виконувала відома далеко за межами України архітектурне бюро Савельєва http://savelyev.com.ua – «Майстерня комфорту» – це команда професіоналів, яка працює в різних сферах проектування вже понад 20 років. Бюро працює з проектами різних масштабів та складності в Україні, Іспанії, Мальті та США. «Майстерня комфорту» – це якісна та смілива архітектура. Фахівці проектного бюро «Майстерня комфорту», здійснили все можливе задля того, щоб із вікон кожної квартири відкривався вигляд на море.
Весь проект складається з 4 блок-секцій по 5 секцій, які розміщені на першій лінії від моря на відстані 450 м. Між 2 і 3 блок-секціями буде проходити торгова алея, за рахунок чого весь 1 поверх – розрахований на комерційні приміщення. На території комплексу також буде споруджено 2 дитячих майданчика, спортивний майданчик, а також 2 гостьові парковки.
Завдяки стилобатній частині, реалізована технологія «двір без машин», що забезпечує безпеку  та  надає багато вільного простору мешканцям комплексу. Машини вільно рухатимуться по нижньому ярусу, а мешканці матимуть змогу безперешкодно відпочивати та прогулюватись на верхньому озелененому ландшафтному ярусі. Окрім безпеки, дане інженерне рішення є надзвичайно функціональним та естетичним.
Будівництво даного комплексу здійснюється поетапно (здаючи почергово секції в експлуатацію), до речі фахівці групи компаній «АРТХАУС ГРУП» зробили все можливе за для того, щоб наші клієнти, які отримали свої квартири в зданих в експлуатацію секціях не проживали «на будівельному майданчику», за рахунок вдало стратегічно продуманої черговості будівництва. За рахунок різноманітної варіативності квартир, індивідуального перепланування, панорамних вікон, поєднань лоджій та балконів, оздоблення фасаду клінкерною цегляною плиткою, вдалого поєднання кольорів, фасад будівлі ззовні має неперевершений архітектурно-новаторський вигляд, який в подальшому буде Вашою домівкою.

Інформація нинішнього стану будівництва та його опис

На даний момент здійснюється будівництво 3 секцій(1В, 2В, 3В), блок-секції В.

1В Секція (Термін здачі в експлуатацію 4 квартал 2018 року) розташована найближче до моря за рахунок чого, із квартир 1В секції відкривається панорамний вигляд на море. 1В Секція має 8 поверхів, 1-ий поверх якої відведений на комерційні приміщення, планування квартир в даній секції на кожному поверсі ідентичне. Дана секція була запроектована із застосуванням багатьох новаторських архітектурних рішень. Цікаві та комфортні форми секції, поєднання оглядових балконів та лоджій, відчуття простору, якими дихає кожен мент квартир, завдяки панорамним вікнам, роблять цю секцію справжньою «родзинкою». Ціна за 1 м2 – 15000 грн. (повна оплата та розтермінування). Ціна є динамічною та зростає по темпів будівництва.

2В та 3В секції (Термін здачі в експлуатацію 3 квартал 2018 року) абсолютно ідентичні між собою, дані секції уміщують в собі 7 поверхів, 1-ий поверх яких відведено під комерційні приміщення. Планування квартир в даних секціях на кожному поверсі різниться між собою. Широкий спектр вибору квартир від 31 м2(смарт-студія) до 102 м2 (трьох-кімнатна квартира), дає можливість індивідуально підходити до функціональних вимог кожного клієнта, квартири можуть розглядатись в багатьох форматах, від комерційного призначення до особисто-житлового. Будь яка квартира 2В та 3В секції в дійсності може похизуватись своїм чудовим виглядом на море з лоджії чи балкону.
Ціна за 1 м2 – 12000 грн. (повна оплата та розтермінування). Ціна є динамічною та зростає по ходу темпів будівництва.


Інфраструктура Району:
 

  • Санаторій-профілакторій «Портовик» – 7 хв, місце де можна отримати широкий спектр оздоровчих процедур та спортивного дозвілля. Місце поєднання комфорту і висококласної лікувально-оздоровчої бази.
  • ФСК «Олімп» (5 хв пішої ходьби) – одна з найкращих споруд України. Вперше у прихильників здорового способу життя з’явилась можливість отримувати різноманітні і якісні послуги, які відповідають світовим стандартам і вимогам. В комплексі присутні арена на 2000 місць для спортивних змагань, spa-комплекс, басейн, тренажерний зал, кінезо-терапія, буфет.
  • Палац культури «Дружба» (8 хв пішої ходьби) – будинок культури, в якому знаходиться концертний зал на 1000 ос., а також нараховується 18 колективів художньої самодіяльності, студія звукозапису, відеостудія. В ПК часто проводяться концерти українських та зарубіжних виконавців.
  • Школа, дитсадок – 8 хв.
  • Згідно генплану міста планується будівництво школи і дитсадочку в 2 хв пішої ходьби від ЖК «Kokos Avenue».
  • Нова лікарня і пологовий будинок (10 хв)
  • Міська поліклініка 15 хв пішої ходьби.
  • Супермаркет, аптека (3 хв).
  • Ресторан «Еллада» в готельному комплексі 4*(5 хв), Well-café (10 хв) та ресторан «Острів» (15 хв) з літньою відкритою терасою біля моря.

 

Інфраструктура комплексу: Аптека; Відділення банку; Пральня; Барбер-шоп; Салон краси; Продуктовий магазин; Господарський магазин; Дошкільний навчальний заклад; Спа-салон; Гастрономічний магазин; Кав’ярня; Стоматологічний кабінет.

Технічні характеристики будівель та квартир

Будівля: Червона цегла М150, товщина зовнішніх стін комбінована 250-380 мм.
Фасад: Поліфасад, утеплювач 12 см., оздоблення клінкерна плитка.
Водопостачання: Централізоване (КП «Водопостачання та каналізація» м.Южне
Паркування:Наземне, в стилобатній частині
Зовнішні стіни:Зовнішні (а також міжквартирні та міжкімнатні) – цегла, армопояс – моноліт, перекриття – залізо-бетонні плити (ІІ, ІІІ секції), монолітний каркас та монолітне перекриття  (І секція), висота стель: 3 м. Вільне перепланування.
Опалення: Автономне, двоконтурний газовий котел котел 24 кВт, марки «Nova Florida» (виробник Італія) або ж не менш якісні Viessmann (Німеччина), Westen quasar (Італія) понад 40 м2., а також електричний одноконтурний котел 18 кВт, в квартирах площею до 40 м2.
Наявність телекомунікаційних мереж
Ліфт: Пасажирський «Otis», вантажопідйомністю 630 кг.
Оздоблення: В місцях загального користування: декоративна паклівка стін та покриття підлоги плитами в під’їздах та сходових маршах, встановлення поручнів з нержавіючої сталі на сходових маршах; В квартирах: передчистова штукатурка, крім робочих поверхонь кухні та вологих зон санвузлів). В подальшому передбачено створення відділу додаткових послуг для замовлення окремих послуг по оздобленню квартири для задоволення всіх потреб клієнтів.
Каналізація: центральна (КП «Водопостачання та каналізація» м.Южне)
Інтернет: так.
Наявність двох дитячих майданчиків в північній та південній частині комплексу
Спортивний майданчик: так.
Комерційна нерухомість: прохідна частина комплексу, так звана торгова алея, вздовж якої будуть знаходитись комерційні приміщення.
Вікна панорамні: 5 камерний металопрофіль, 3 камерний склопакет, аргоне наповнення, за рахунок чого буде здійснюватись ефективне теплозбереження.

 

 

Дозвільна

Документація

Тут не до жартів - все чітко. Тільки отримавши всі дозвільні документи ми почали будівництво. На даний момент ми впевнено заявляємо - будівництво цілком законне і ведеться відповідно до в їх норм і вимог ДБН та пожежної документації. Для початку і успішного завершення проекту, були розроблені і узгоджені наступні документи.

Записатися на перегляд arrow