Житловий комплекс в Южному - Kokos Avenue

Квартири в новобудові

ЖК “КОКОС Авеню” – це топовий проект, що об’єднав у собі досвід будівництва попередніх ЖК, комфортні рішення у плануваннях квартир та якісні, перевірені матеріали та технології будівництва. Сучасний дизайн та зонування території надасть одночасно неперевершене відчуття стилю та комфорту, простору та затишку.

Житловий комплекс закритого типу, розташується на ділянці 1,86 га на відстані 400 метрів до Чорного моря передбачає будівництво 30 000 кв. м. житлової площі та 3 000 кв.м. комерційної площі. Секції в комплексі будуть нараховувати 7 і 8 поверхів. Площа квартир складе 30-120 м² – щоб Ви змогли підібрати найкращий варіант для себе. Планується наземний паркінг, різноманітні об’єкти комерційної нерухомості на перших поверхах. На території розташується супермаркет, відділення банків, фітнес-центр і багато іншого.

Вже здані в експлуатацію всі 5 секцій у першому будинку.

Місцерозташування

Комплекс новобудов “КОКОС АВЕНЮ” знаходиться в місті Южне, яке розташоване на північно-західному узбережжі Чорного моря, в 35 км від Одеси. В 10 км на схід від міста знаходиться курорт і виноградники Коблево.

Фактично місто ділиться на кілька кластерів:

 1. Промислові потужності. Вони складають 65% промисловості в Одеській області і винесені далеко за межі міста.
 2. Житлова зона міста компактно сформована в чотирьох мікрорайонах, що створює зручності при обслуговуванні та благоустрою.
 3. У місті значна кількість зелених зон, спортивних та дитячих майданчиків, що створює додатковий комфорт для мешканців.
 4. Місто 17 років очолює рейтинги серед усіх міст України за мінімальним рівнем безробіття, максимальний рівень середньої заробітної плати, рівень народжуваності, тривалості життя (дані взяті з Держукрстату). Середньоденна температура становить 11 градусів тепла, що робить місто одним з найтепліших в Україні. Южне має велике чисте узбережжя, на якому і розташовується ЖК «КОКОС АВЕНЮ».
 5. Інфраструктура міста на даний момент представлена 4 школами, 5-ма садочками та центрами дитячого дозвілля, спортивно-оздоровчим комплексом «Олімп», санаторієм «Портовик», ТЦ «Плаза», рядом супермаркетів АТБ, «Копійка», а також кількома закладами ресторанно-відпочинкового характеру.

Варто зазначити, що згідно генплану міста, неподалік від комплексу, буде здійснюватись будівництво двоповерхової школи та садочку. Нашою компанією заплановано будівництво ТЦ «КОКОШОП», який буде розташовуватись неподалік ЖК «КОКОС АВЕНЮ».

Інфраструктура району:

 • Санаторій-профілакторій «Портовик» – (7 хв.) – широкий спектр оздоровчих процедур та спортивного дозвілля. Місце поєднання комфорту і висококласної лікувально-оздоровчої бази.
 • ФСК «Олімп» (5 хв. пішої ходьби) – одна з найкращих споруд України. Вперше у прихильників здорового способу життя з’явилась можливість отримувати різноманітні і якісні послуги, які відповідають світовим стандартам і вимогам. В комплексі присутні арена на 2000 місць для спортивних змагань, spa-комплекс, басейн, тренажерний зал, кінезо-терапія, буфет.
 • Палац культури «Дружба» (8 хв. пішої ходьби) – будинок культури, в якому знаходиться концертний зал на 1000 ос., а також нараховується 18 колективів художньої самодіяльності, студія звукозапису, відеостудія. В ПК часто проводяться концерти українських та зарубіжних виконавців.
 • Школа, дитсадок – 8 хв.
 • Згідно генплану міста планується будівництво школи і дитсадочку в 2 хв. пішої ходьби від ЖК «Kokos Avenue».
 • Нова лікарня і пологовий будинок (10 хв.).
 • Міська поліклініка 15 хв. пішої ходьби.
 • Супермаркет, аптека (3 хв.).
 • Ресторан «Еллада» в готельному комплексі 4*(5 хв), Well-café (10 хв.) та ресторан «Острів» (15 хв.) з літньою відкритою терасою біля моря.

Проект. Загальна інформація

ЖК “КОКОС Авеню” – сучасний житловий комплекс, спроектований за всіма нормами будівництва, що передбачає зручне зонування місць відпочинку та руху автомобілів. Це надає можливість майбутнім мешканцям відчути всі переваги життя у сучасному житловому комплексі європейського рівня, а саме максимальний комфорт, безпеку та зручність. Використовуючи досвід попередніх ЖК, компанія забудовник ТОВ «Артхаус Южне» здійснила ряд комфортних рішень у плануваннях квартир використовуючи якісні, перевірені матеріали та технології будівництва, а також сучасний дизайн та зонування території, який надасть одночасно неперевершене відчуття стилю та комфорту, простору та затишку.

Проектні роботи виконувала відоме далеко за межами України архітектурне бюро Савельєва – «Майстерня комфорту». Це команда, яка працює в різних сферах проектування нерухомості вже понад 20 років. Бюро працює з проектами різних масштабів та складності в Україні, Іспанії, Мальті та США. Фахівці проектного бюро «Майстерня комфорту», здійснили все можливе задля того, щоб із вікон кожної квартири відкривався вигляд на море.

Весь проект складається з 2-ох блок-секцій по 4-5 секцій, які розміщені на першій лінії від моря на відстані 400 м. Між блок-секціями буде проходити торгова алея – весь перший поверх розрахований на комерційні приміщення. На території комплексу також буде споруджено 2 дитячих майданчики та спортивний майданчик.

Будівництво даного комплексу здійснюється поетапно, здаючи почергово секції в експлуатацію.

Фахівці компанії «АРТХАУС ЮЖНЕ» зробили все можливе за для того, щоб наші клієнти, які отримали свої квартири в зданих в експлуатацію секціях не проживали «на будівельному майданчику», за рахунок продуманої черговості будівництва.

Завдяки різноманітній варіативності квартир, можливості індивідуального перепланування, панорамних вікон, поєднань лоджій та балконів, гармонійного поєднання кольорів – фасад будівлі має неперевершений архітектурно-новаторський вигляд, який в подальшому не зміниться.

При покупці нерухомості в ЖК Kokos Avenue, кожен інвестор підписує договір про заборону внесення змін в фасад, а обслуговуванням фасаду будинку буде займатися управляюча компанія. Дякуючи цьому, ми зможемо ще довгі роки тішитися оригінальним виглядом житлового комплексу.

Технічні характеристики будівель та квартир

 • Будівля: Екологічно-чистий керамоблок Кератерм 25;
 • Фасад: Поліфасад, утеплювач 12 см;
 • Водопостачання: централізоване (КП «Водопостачання та каналізація» м.Южне);
 • Паркінг: наземний;
 • Cтіни: 1 секція – монолітний каркас та монолітне перекриття,  зовнішні та внутрішні стіни – цегла, висота стель: 3 м.; 2-3 секції –  зовнішні та внутрішні стіни – цегла, армопояс – монолит, перекриття – залізобетонні плити, висота стель: 3 м.; 4-5 секції – монолітний каркас та монолітне перекриття,  зовнішні та внутрішні стіни – керамоблок, висота стель: 3 м.;
 • Опалення: автономне, двоконтурний газовий котел 24 кВт, марки «Nova Florida» (виробник Італія) або ж не менш якісні Viessmann (Німеччина), в квартирах від 39 м2.
  Наявність телекомунікаційних мереж.
 • Ліфт: Пасажирський «Asansor», вантажопідйомністю 630 кг.
 • Оздоблення: В місцях загального користування: декоративна шпаклівка стін та покриття підлоги плиткою в під’їздах та сходових маршах, встановлення поручнів на сходових маршах. В подальшому передбачено створення відділу додаткових послуг для замовлення окремих послуг по оздобленню квартир для задоволення всіх потреб клієнтів.
 • Каналізація: центральна (КП «Водопостачання та каналізація» м.Южне).
 • Вікна панорамні: 5 камерний металопрофіль, 3 камерний склопакет, аргоне наповнення, за рахунок чого буде здійснюватись ефективне теплозбереження.
 • Інтернет: так.
 • Комерційна нерухомість: прохідна частина комплексу, так звана торгова алея, вздовж якої будуть знаходитись комерційні приміщення.

 

Інформація нинішнього стану будівництва

На даний момент здані в експлуатацію всі 5 секцій першого будинку.

Секції мають по 8 поверхів, перші поверхи відведені під комерційні приміщення, планування квартир в даних секціях на кожному поверсі ідентичне. Секції були запроектовані із застосуванням новаторських архітектурних рішень та можливістю вільного планування. Цікаві та комфортні форми секції, поєднання оглядових балконів та лоджій, відчуття простору, якими дихає кожен метр квартир. Можлива покупка квартир в розстрочку.

В продажу комерційні площі під: Аптеку; Відділення банку; Пральню; Барбер-шоп; Салон краси; Продуктовий магазин; Господарський магазин; Спа-салон; Гастрономічний магазин; Кав’ярню; Стоматологічний кабінет і т.д.

Дозвільна

Документація

Тут не до жартів - все чітко. Ми почали будівництво після отримання всіх дозвільних документів. На даний момент ми впевнено заявляємо - будівництво цілком законне і ведеться відповідно до в їх норм і вимог ДБН та пожежної документації. Для початку і успішного завершення проекту, були розроблені і узгоджені наступні документи:

 • Южненська міська рада
  Управління архітектури та містобудування
  м. Южне
  Технічні умови №
 • ПАТ "ОДЕСАГАЗ"
  м. Одеса
  Технічні умови №
 • ПАТ "Одесаобленерго"
  м. Одеса
  Технічні умови №
up-arrow