Оренда

Оренда

“Керуюча компанія”

Обираючи інвестування в нерухомість в ЖК «Кокос Авеню» ви також можете отримуєте повний спектр послуг для комфортного пасивного заробітку без необхідності щохвилинного контролю та поглибленого вивчення ринку оренди. Ви займаєтесь улюбленими справами, а кошти регулярно надходять на ваш рахунок, завдяки управлінням та обслуговуванням Вашої квартири нашою керуючою компанією. Чим вигідна співпраця з керуючою компанією по здачі Вашої квартири в оренду?theessayclub.com https://writemyessayrapid.com/

1. Ваша власність буде якісно обслуговуватись. В це обслуговування входитиме не лише прибирання, а і охорона, збереження та відновлення мереж, комунікацій, фасадів, місць загального користування, зон відпочинку.

2. Керуюча компанія буде співпрацювати з мешканцями комплексу і активно допомагати і вирішувати питання з подальшим розвитком комплексу, згідно з потребами самих жителів.

3. Централізована система здачі в оренду житла допоможе вам отримувати заробіток без вкладання сил. Також буде займатись збереженням та відновленням внутрішнього оздоблення квартири. Звісно що, охорона, прибирання та обслуговування помешкань теж буду під контролем. І що саме головне theessayclub.com https://writemyessayrapid.com/ – власники квартир зможуть в будь-який момент дізнатись та проконтролювати скільки днів квартира знаходиться в оренді та по якій ціні.

Фінансова привабливість

Якщо Ви, в першу чергу, розглядаєте придбання житла в ЖК «Кокос Авеню», як фінансову інвестицію, Вам корисно буде дізнатись розмір орендної плати на нерухомість у м. Южне. За статистикою, у минулому році місто відвідало в літній період 80000 туристів, і щорічний приріст складає орієнтовно 12-16%. Також потрібно врахувати велику кількість діючих промислових підприємств, що знаходяться в радіусі 20 км. За офіційною статистикою,    рівень безробіття складає 1,5%. Виходячи з вищенаведеного, та на підставі діючих пропозицій по продажу та оренді житла, ми отримуємо такі данні:

  1. Середня вартість житла на вторинному ринку складає 16700,00 грн. за м.кв.
  2. Середній розмір оренди квартири в період вересень – квітень 5000,00 грн. на місяць.
  3. Середня вартість оренди квартири в період травень серпень, з виглядом на море, 1100,00 грн. на добу.

Зробивши не складні розрахунки, стає зрозуміло, що період окупності інвестиції складе 7-8 років, та стати гарним джерелом отримання пасивного доходу.

Записатися на перегляд arrow